Foto hot, kush është modelja e “Only Fans” që ndau Nejmarin nga e fejuara

Dec 7, 2023 | 22:45
SHPËRNDAJE

Quhet Aline Farie dhe është modele e “Only Fans”, ndërsa pak kohë më parë pushtoi mediat rozë, pasi u bë protagoniste për ti dhënë fund lidhjes së Nejmarit me partneren e tij, Bruna Biankardi.

 

17012244885389

Modelja siç dihet, bëri publike mesazhet që futbollisti brazilian i dërgonte privatisht, ku ndër të tjera, ai i kërkonte edhe foto nudo.

 Flirteo-de-Neymar-Jr.-con-modelo-de-Onlyfans-habria-provocado-su-ruptura-con-Bruna-Biarcardi-860x513

Një kërkesë që Aline nuk e kishte pranuar, duke e ftuar lojtarin të abonohej në faqen e saj në “Only Fans” dhe ti shikonte aty fotot, videot që dëshironte kundrejt pagesës si gjithë të tjerët.

66666 nejmar
NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura