FOTO/ Golashënuesi më i mirë i Partizanit merr ftesë nga ekipi kombëtar për ndeshjet e qershorit

May 21, 2024 | 13:32
SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Partizanit, Arshonzh Bintsuka ka shënuar 10 gola me fanellën e kuqe këtë sezon.

ff00acf4-25bc-4f9b-a786-b8eedf2186f5

 

Ai ka qenë vendimtar në ndeshjet e rëndësishme të “demave”.  E gjitha puna e tij është shpërblyer pasi ka marrë ftesë nga Kombëtarja e Kongos për të qenë pjesë e ndeshjev miqësore të qershorit.

Kjo është bërë e ditur nga vetë futbollisti përmes një postimi në Instastory. Foton e ka shoqëruar me një emoji që tregon lutje dhe falenderim.

WhatsApp-Image-2024-05-21-at-13.21.31

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura