Forma bombastike, tifozja e Real Madridit dhuron shou në Instagram

May 26, 2023 | 21:02
SHPËRNDAJE

Demi Roz njihet si një prej modeleve më seksi të “Instagram”-it. Collage Maker-26-May-2023-08-48-PM-1002

28-vjeçarja britanike, si gjithnjë shfaqet me foto dhe video provokuese në rrjetin social.

Së fundmi, Demi ka menduar t’i trazojë sërish ujërat, teksa ka ndarë për më shumë se 20 milionë fansat e saj disa foto, ndërsa dallohet që është pa të brendshme.

WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.11 WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.10 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.10 WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.09 WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.08 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.08 WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.07 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 20.46.07

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura