“Familjes tonë të vogël iu shtua një bekim”- Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçantë që ka zgjedhur për djalin

Apr 20, 2024 | 21:03
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka ndarë vetë ajo përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’.

olta boka

Këngëtarja shkruan se sot familjes së saj të vogël, iu shtua një bekim që i jep kuptime të tjera dimensioneve, ndërsa falënderon Zotin për dhuratën e çmuar.

Djalin, Olta ka vendosur ta quajë Brel, një emër që është shumë i rrallë dhe i veçantë.

“BREL Rrokaj 20/04/2024

Ishte nate vere, kur nga qielli ra nje yll dhe motra jote bertiti me te madhe- “Zoti me tha qe mami ka nje vella te barku” dhe sot familjes tone te vogel ju shtua nje bekim qe na i jep kuptime te tjera dimensioneve!

Faleminderit qe zgjodhe te jem mami yt o shpirt i shpirtit tim. Zemra ime sot rreh dyfish”, shkruan ajo.

oltab olta o

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura