“Është çuar shtëpia në peshë!”- Erjola vijon lojën dhe bisedon me Meritonin: Banorët po më thonë ‘kur do flasim pak’ se i thashë Ilnisës…

Feb 28, 2024 | 14:50
SHPËRNDAJE

Erjola Doçi ka vijuar lojën e nisur me Jul Dedën, duke u shtirur sikur nuk ka marrëdhënie të mira me aktorin, ndërsa do të afrohet edhe më shumë më çiftin Meriton-Ilnisa, pavarësisht debateve të ashpra që kanë pasur me njëri-tjetrin.

erjola meriton bbv

Ndërsa bisedonte me Meritonin, Erjola u shpreh se banorët sipas saj shqetësohen se me kë rri, ndërsa tregon se sot të gjithë i kanë thënë ‘kur do flasim pak’, pasi ajo i ka kërkuar Ilnisës të gatuajnë bashkë.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Të gjithë duket të kemi kujdes se çfarë thua se këtu e marrin menjëherë për tjetër gjë. Sidomos për të kaluarën apo momente që kemi pasur jashtë.

Erjola: Këtu po shih njerëz që po më çudisin. Shqetësohen nëse dikush rri më dikë, prishet papritur, kthehet prap. Që kur jam zgju, i thash Ilnisës hajde bëjmë lazanjën bashkë, janë çu gjithë shtëpia në peshë, më thonë ‘kur do flasim pak’.

Meritoni: Pa lidhje!

Erjola: Fakti që ti mund të kesh mosmarrëveshje më dikë, s’kam pse e kam edhe unë. Kapen me situata të tjera.

Meritoni: Rike i ka ik topi, flet nëpër cepa për mua.

Erjola: Unë jam impulsive por ua them në fytyrë.

Kujtojmë se moderatorja dhe aktori Jul Deda kanë planifikuar të shtiren sikur nuk shkojnë mirë bashkë, dhe që Erjola të afrohet me çiftin, që sipas saj, ajo “t’i jap Inisës hakmarrjen e saj në tavë të ftohtë”.

LEXO EDHE: “Do ja servir në tavë të ftohtë hakmarrjen time!”- Juli dhe Erjola thurin plane kundër Ilnisës e Meritonit: E hapi barkun, filloi qau!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura