Ecuria e Partizanit, të kuqtë e Shehit kanë 40 ditë pa fituar

Apr 20, 2024 | 13:12
SHPËRNDAJE

Partizani po kalon një nga periudhat më të vështira të sezonit dhe për më tepër ky ngërç ndodh në sprintin final të sezonit të rregullt.

Partizani

Të kuqtë nuk fitojnë prej katër javësh në kampionat, që përkthehen me një hapësirë kohore prej 40 ditësh.

Triumfi i fundit është ai i 10 marsit kundër Erzenit me shifrat 0-4.

Më pas “demat” janë mposhtur nga Teuta dhe Egnatia, si dhe kanë barazuar me Laçin dhe Vllazninë.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura