“E ke shkelur Julin për t’u ngritur vetë”- Gazi debaton me Rozën: Mos bëj lojë me mua se e ke të vështirë

Feb 21, 2024 | 15:52
SHPËRNDAJE

Gazi dhe Roza janë përfshirë në një diskutim pasiten e sotme dhe shkak është bërë Juli. Roza ka ngacmuar Gazin për raportin e prishur me Julin, duke i ngritur pyetjen nëse e ka  përdorur për t’u ngritur në lojë.

gazi roza

Gazi e mohon një gjë të tillë duke thënë se nuk ka lidhur unazë me Julin, ndërsa Rozën e cilëson lojtare të dobët.

Pjesë nga biseda:

Gazi: Po kap seksin, po kap moshën. Po merresh me seksizëm

Roza: Ju jeni burra, e kisha fjalën për eksperiencën tuaj

Gazi: Mos e bëj lojën e me mua, se e ke të vështirë.

Roza: Mbrëmë ishe atje dhe nuk t’u afrova. Julit pyetjet e mia ia bëra.

Gazi: Unë nuk mbaj në kurriz asnjë. Nuk kam lidh unazë me atë (Julin), thjesht patëm një feeling dhe nuk shkon më. O roz je e vogël, je peshë e lehtë për mua.

Roza: Hajd ta provojmë

Gazi: Je gropë!

Roza: E ke shkelur Julin për t’u ngritur vetë lartë

Gazi: Uaa sa pyetje provokative, uaaa

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura