Dy persona konfliktohen dhe përfundojnë në spital, e pranishme edhe gruaja shtatzënë e njërit pre tyre, e cila…

Jun 10, 2023 | 20:25
SHPËRNDAJE

Dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin dhe për pasojë kanë përfunduar në spital.

policia-naten-1024x672

Sipas policisë së Tiranës ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Re, ku e pranishme në momentin e konfliktit ka qenë edhe gruaja shtatzënë e njërit prej të lënduarve, e cila për pasojë edhe ajo ka përfunduar në spital.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2023, rreth orës 19:00, në Unazë të Re, janë konfliktuar shtetasit Xh. G., dhe A. T., të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu ka shkuar në spital për kontroll mjekësor bashkëshortja e shtetasit A. T., (shtatzënë) e cila ka qenë e pranishme gjatë konfliktit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura