“Dua të iki”- Ledjona bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother Vip: S’kam çfarë të bëj këtu

Mar 1, 2024 | 21:20
SHPËRNDAJE

Ledjona Xheladinaj ka përgatur valixhet dhe është shprehur se do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip.

ledjona

E ngarkuar emoconalisht ajo ka thënë se do të ikë sepse e ka marrë malli për vajzën, por Erjola ka tentuar ta qetësojë, duke i thënë se është pretendente për çmimin e madh.

Nuk dihet nëse ajo do të largohet vërtetë, apo është vetëm e ngarkuar emocionalisht.

Pjesë nga diskutimi:

Ledjona: Po më ka marrë malli për vajzën moj çfarë të bëj më këtu

Erjola: Po rri moj se je pretendente për ta fituar

Ledjona: Po kemi edhe jetën jashtë plus që jam shumë e ngarkuar edhe kaq nuk dua të rri më ju vazhdojeni

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura