“Dua edhe unë një burrë!”- Egla Ceno bën kërkesë për një partner në BBV dhe tregon karakteristikat: E dua të pa depiluar dhe të pa…

Mar 1, 2024 | 10:14
SHPËRNDAJE

Aktorja Egla Ceno, ka bërë një kërkesë të papritur në “Big Brothet VIP”, ku ka shprehur dëshirën për të pasur një partner brenda shtëpisë, si disa prej banoreve të tjera.

egla bbv dua nje burre

Gjatë një bisede me Bardhin dhe Sara Gjordenin, teksa komentonin pëlqimin e Silvit ndaj Erjolës, Egla tha “dua edhe unë një burrë këtu”.

Ndërkohë duke qeshur, Sara e pyet për karakteristikat që burri duhet të ketë, ndërsa aktorja përgjigjet se do një burrë të pa depiluar e të palyer.

Pjesë nga biseda:

Egla: E pyeta Silvin pasi u çua nga biseda me Erjolën. I thash ‘të pëlqen vërtetë’, ‘po, unë e kam thënë, avash avash në rrugë të mbarë jemi’ më tha.

Bbardhi: Inshallah e kane qëllimin e pastër. Dhe bëhen bashkë.

Egla: Dua edhe unë një burrë këtu.

Sara: Egla si e do? Ta porosisim tek dhoma dëshirave. Më jep karakteristikat.

Egla: Burrrrr. E dua burrrrr. I pa depiluar, i pa lyer kështu…

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura