Don Xhoni konfirmon rikthimin me Ariana Lirey! Modelja ruse e veshur me vello shfaqet në… Fotot

Jun 6, 2023 | 11:10
SHPËRNDAJE

Don Xhoni duket se ka konfirmuar së fundmi rikthimin e tij pas ndarjes së bujshme me modelen ruse Ariana Lirey.

Reperi ka publikuar një pjesë nga projekti i tij më i ri muzikor, ku protgonistja kryesore është bukuroshja.

 

Zërat për një ribashkim të mundshëm kanë nisur disa ditë më parë kur ish e dashura e reperit publikoi foto nga Mali i Zi në të njëjtën kohe me artistin. Madje në rrjet qarkulloi dhe një foto e çifit ku tregonte reperin dhe modelen ruse duke u puthur teksa qëndronin në një makinë ‘cabriolet’.

Kujtojmë se ndarjen e tyre e konfirmoi vetë modelja përmes disa shkrimeve në “Instastory”. Pas disa akuzave nga Ariana, reagoi gjithashtu edhe reperi i cili u shpreh se për modelen ka një respekt të madh pasi ishte pjesë e jetës së tij dhe se nuk do ta harrojë asnjëherë. Reperi gjithashtu tha se çdo gjë e ka një fund dhe e këshilloi modelen të mos luajë viktimën pasi nuk është e tillë.

Nga ana tjetër modelja ruse iu kundërpërgjigj duke i thënë se do t’i binte maska e djalit të mirë. Disa ditë më vonë ish-i i Don Xhonit, reagoi sërish në ‘story’ dhe u shpreh se u nda me reperin pasi janë të ndryshëm nga njëri-tjetri dhe se vendimin për t’i dhënë fund e kishte marrë ajo.

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura