“Doje me më dhënë mbiemrin! Jetën ti s’ma ndal”- Pas ndarjes, Xhensila Myrtezaj thumbon Bes Kallakun? Këngëtarja: Sa dhimbje mban kjo zemër

Mar 1, 2024 | 11:57
SHPËRNDAJE

Pas lajmit të bujshëm për ndarjen nga Bes Kallaku, Xhensila Myrtezaji ka duket se ka thumbuar aktorin e humorit përmes teksteve të këngëve.

xhensila bes kallaku ndarja kenge

Duke marrë shkas nga fundi i një marrëdhënie disa vjeçare, vështirë që këto rreshta të mos jenë një dedikim i drejtpërdrejtë për Besin.

“Mos ma përmend emrin,

doje me më dhënë ti mbiemrin,

Vet kam për t’ja dal,

jetën ti s’ma ndal…”, thuhet në një prej teksteve të këngës që këngëtrja ka publikuar në “Insta Story”.

xhensila-besi-3gc0bg37krthrqr1tzv7r4

Po ashtu ajo ka publikuar pjesë edhe të një kënge tjetër, ku thotë:

“Dhe sa dhimbje do mbaj kjo zemër,

Se ti je dashni e vjetër,

Si ti skam unë dikë tjetër”.

besi-xhensila-1

Kujtojmë se çifti më i përfolur i “showbizz”-it përfliten se ka nisur procedurat e divorcit.

Dyshimet se martesa e tyre është në krizë nisën pasi artistja e ka hequr nga rrjetet sociale bashkëshortin e saj, i cili ka bërë po të njëjtën gjë.

xhensila besi

Për të mos mjaftuar kjo, nga ana tjetër, Xhensila i ka fshirë të gjitha fotot me Besin në “Instagram”, duke lënë vetëm ato që ka me vajzën e tyre, Ajka dhe djalin disa muajsh, Amen.

besi e xhensila xhensila besi1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura