“Djali im e ka një vëlla”- Planet për fëmijë të dytë dhe martesë me ish-bashkëshortin e Adrola Dushit, Fifi: Adisi më propozoi, por…

Jun 8, 2024 | 9:53
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Fifi është shprehur se nuk po nxiton të bëjë një fëmijë të dytë me partnerin e saj pasi Theo Mal e ka një vëlla, djalin e Adis Patushit me ish-bashkëshorten, Adrola Dushi.

fifi adis patushi3

Artistja deklaroi se i biri dhe djali i modeles s’takohen shpesh për shkak se jetojnë në dy kontinente të ndryshme, por shtoi se kur Troi të vijë në Shqipëri do rrinë së bashku.

“Djali im e ka një vëlla, prandaj nuk po nxitoj që t’ia bëj një vëlla ose motër tjetër.

Çunat nuk takohen shpesh sepse vëllain e ka në Amerikë, kur të vijë do të takohen”, u shpreh Fifi në “Kurthin e Piter Pan”.

fifi djali

Këngtarja shtoi se pavarësisht se Adis Patushi i propozoi për martesë në skenë, ende nuk janë martuar.

“Nuk jam martuar, vetëm jam fejuar. E bëra bebin se ashtu qëlloi, erdhi nga Zoti, pastaj pasi bëra bebin, u rrit i çik bebi, atëherë më propozoi më tha ‘do të martohesh me mua’. Por akoma s’jam martuar”, tha ajo.

fifi 2 fifi 1 fifi 3 fifi 4 fifi 5 fifi 6 fifi adis patushi fifi adis patushi1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura