Dëmet nga tërmeti në këto kategori/ Miratohen 1313 emrat që përfitojnë pagesat cash (Lista)

| 10:52
SHPËRNDAJE

Tirana_-_Bashkia_e_Tiranës_2018-scaled-1

Këshilli Bashkiak ka miratuar listën e radhës me 1313 emra që përfitojnë pagesat cash, shtëpitë e të cilave pësuan dëme që mund të riparohen, të kategorisë DS1, DS2, DS3.

Grupet e punës të ngritura nga Bashkia e Tiranës kanë përgatitur dosjet për të dëmshpërblyer familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Sipas njoftimit, Bashkia e Tiranës po vijon punën edhe për procesin e rindërtimit si për banesat individuale, ashtu edhe për pallatet e shkollat e reja që po ndërtohen.

LISTA:

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.