Dashuria e tyre u vendos në pikëpyetje, a u takuan Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi pas përfundimit të BBV! Aktori i jep fund dyshimeve

May 27, 2024 | 7:32
SHPËRNDAJE

Dashuria e Romeo Veshaj dhe Heidi Baçit është vendosur në pikëpyetje jo vetëm nga banorët e BBV, por edhe nga ndjekësit.

67

Pas përfundimit të reality show ka pasur aludime se çifti do t’i jepnin fund lidhjes së tyre. Por aktori ka shuar dyshimet teksa mbrëmjen së dielës, një natë pas mbarimit të BBV, ai ka publikuar një foto krah partneres së tij.

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi kanë pozuar së bashku në ashensor, ku aktori shfaqet duke e përqafuar ndërsa e dashura e tij qëndron me kurriz nga kamera.

romeo veshaj heidi baci

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura