“B*tha ime…”- E shtrirë në bregdet nudo, këngëtarja e njohur i vë “flakën” rrjetit me videon +18

May 23, 2024 | 14:03
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Britney Spears i ka vendosur “flakën” rrjetit teksa ka publikuar një video nudo në Instagram.

Ylli i popit shfaqet në pamjet +18 e shtirë në bregdet, teksa ka vënë në pah format e saj trupore nën rrezet e diellit.

42-vjeçarja tregoi se po mendon që të bëjë ndërhyrje estetike tek të pasmet.

“Mendoj të bëj injeksione në b*thë për ta bërë më të plotë”, ka shkruar ajo.

Të shumta ishin komentet negative që këngëtarja mori nga ndjekësit e saj, ndërsa këngëtarja e fshiu menjëherë postimin.

Nuk kaloi shumë kohë dhe Britney e postoi ësish edhe njëherë të njëjtën video, me mbishkrimin: “Përshëndetje b*tha ime”.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura