Birra “Kuqalashe” pjesë e shorteve në disa supermarkete! Qytetarët bëjnë gëzuar me produktin e veçantë të “Birrës Tirana”

May 4, 2024 | 15:10
SHPËRNDAJE

Rrjeti i supermarketeve ‘Spar Albania’ i shpërndarë në të gjithë Shqipërinë i ka bërë jehonë produkteve cilësore të “Birrës Tiranë”, në veçanti birrës ‘Kuqalashe”.

Birra Kuqalashe2

Produktet e Birrës Tirana, “Kuqalashe” kanë qenë pjese e një shorteu të organizuar në disa supermarkete, ky qytetarët kanë qenë fitues dhe kanë bërë gëzuar me birrën “kuqalashe”.

Në faqet zyretare të supermarketeve janë shpërndarë pamjet e qytetarëve që konsumojnë Birrën  “Kuqalashe”, ndërkohë që nuk mungojnë dhe komentet pozitive për këtë produkt i preferuar gjerësisht nga qytetarët, por dhe nga turistet e huaj.

 

Birra Kuqalashe2

Birra Kuqalashe

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura