“Bëjmë s*ks 1 herë në 3 muaj, s’ka dëshirë të kryejë marrëdhënie me mua”- Gruaja në hall pasi burri e refuzon në shtrat: Dyshoj se më tradhton, edhe pse u vesha më të brendshme hot…

Sep 9, 2023 | 14:28
SHPËRNDAJE

Një 35-vjeçare ka rrëfyer për psikologun se ka dyshime që partneri e tradhton.

cift

Gruaja tregoi se bashkëshorti i saj s’ka më dëshirë për seks dhe se ai qëndron deri në orët e vona në punë.

Rrëfimi për The Deidre:

Gjithmonë e kam ndjerë se martesa ime nuk ishte aq e mirë sa dukej dhe tani të gjitha provat më tregojnë se bashkëshorti im më tradhton.

Ai më ka kaluar gjithmonë në plan të parë duke më befasuar me dhurata, por tani më shmang,

Netët e tij të vona në punë janë bërë normë dhe ai është krejtësisht i painteresuar për të bërë seks.

Vështirë se mund të mendoj për ndonjë gjë tjetër dhe jam e bindur se dyshimet e mia janë të vërteta.

Ai është 37 vjeç, unë jam 35 dhe kemi shtatë vjet të martuar. Në fillim gjërat mes nesh shkonin mirë, më bënte të ndihesha e veçantë.

Por muajt e fundit kam filluar të shoh një ndryshim tek ai.

Në fillim, interesi i tij për seksin u lëkund dhe ne kaluam nga seksi në të paktën tre herë në javë në një herë në tre muaj.

Bëra gjithçka që munda për të rregulluar marrëdhënien, duke veshur të brendshme seksi, duke përdorur lodra dhe masazhe, por asgjë nuk funksionoi.

Ndonjëherë ai nuk kthehet nga zyra deri të nesërmen. E di që punon me disa gra të bukura dhe nuk mund të mos e imagjinoj se është me njërën prej tyre.

E di që duhet të përballem me të, por jam e shqetësuar.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura