Basha ironizon turin e Ramës: Krenarë, pa lista të hapura dhe pa votën e diasporës

Apr 24, 2024 | 22:21
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka ironizuar turin e njoftuar nga kryeministri Edi Rama, i cili tha se do të takohet me diasporën në Europë.

basha (1)

Basha ka publikuar një foto ku ka edituar në gishtat e duarve të gjithë zyrtarët e PS-së të cilët janë arrestuar, dënuar apo kanë një çështje të hapur me drejtësinë. Në gishtat e mëdhenj të duarve ka vënë kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Bashkisë së Tiranës Erion Vleiaj.

Krenarë, pa disporën dhe pa listët e hapura”, thuhet në mbishkrim.

Fotoja e publikuar nga Lulzim Basha
Fotoja e publikuar nga Lulzim Basha
Fotoja e publikuar nga kryeministri Edi Rama
Fotoja e publikuar nga kryeministri Edi Rama
NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura