Bajram Begaj takon presidentin e INTERPOL: Lufta kundër kriminalitetit ka qenë më e suksesshme falë forcimit të bashkëpunimit

Jun 11, 2024 | 11:44
SHPËRNDAJE

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti sot Presidentin e INTERPOL-it,  Ahmed Nasser Al- Raisi.

begaj presidenti i interpol

Presidenti i Republikës vlerësoi dhe inkurajoi vijimësinë e bashkëpunimit midis INTERPOL-it dhe Policisë së Shtetit.

Kryetari i Shtetit theksoi se lufta kundër kriminalitetit ka qenë më e suksesshme në sajë të forcimit të këtij bashkëpunimi kohët e fundit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura