BAFTA 2024/ Nga Claudia Winkleman te Frankie Bridge e Alex Scott, kush ishin yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq (FOTOLAJM)

May 13, 2024 | 9:55
SHPËRNDAJE

Emrat më të mëdhenj të televizionit dolën në tapetin e kuq të dielën pasdite për çmimet televizive BAFTA 2024.

bafta 2024

Të  famshmit tanë të preferuar dolën duke zbukuruar tapetin e kuq në mënyrën më të mirë të tyre dhe ne na pëlqen të shikojmë dhe të shohim se çfarë kanë veshur të gjithë!

Le t’i shohim yjet që shkëlqyen me veshjet e tyre gjithë elegancë.

Claudia Winkleman
Claudia Winkleman
Tess Daly
Tess Daly
Hannah Waddingham
Hannah Waddingham
Mollie King
Mollie King
Oti Mabuse
Oti Mabuse
Emily Atack
Emily Atack
Jasmine Jobson
Jasmine Jobson
Lashana Lynch
Lashana Lynch
Ura Frankie
Ura Frankie
Elizabeth Debicki
Elizabeth Debicki
Alex Scott
Alex Scott
Lorraine Kelly
Lorraine Kelly
Stacey Solomon
Stacey Solomon
Maura Higgins
Maura Higgins
Eleanor Tomlinson
Eleanor Tomlinson
Ashley James
Ashley James
Candice Brathwaite
Candice Brathwaite

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura