Babai i saj u nda nga jeta, Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin

Apr 2, 2024 | 19:31
SHPËRNDAJE

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë.

sasasasa

Lajmi është konfirmuar nga vetë Sara me anë të një postimi në “instagram” ku shkruan se babai i saj vuante prej kohësh nga një sëmundje e pashërueshme. Ish-Missi shkruan se ajo dhe të afërmit e saj po e prisnin prej kohësh këtë moment.

Gjithashtu Sara ka postuar disa “InstaStory” ku tregon se si kishte tentuar të komunikonte me të atin.

Në një nga postimet e saj ajo tregon bisedën e saj të fundit me babain ku shikohet se më datën 15 mars ajo ka pasur bisedën e fundit me babain.
Në një tjetër postim i bërë nga Sara ku ajo tregon “chat-in” me babain e saj ku ajo i ka shkruar: Si je?

WhatsApp-Image-2024-04-02-at-6.58.13-PM

Por nuk ka marrë asnjë përgjigje kështu modelja shkruan: E provova!

Pra ka tentuar ti shkruaj dhe të kontaktoj.

sara

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura