Asnjë pretendim për moviolë, duel korrekt mes Laçit dhe Skënderbeut

Mar 2, 2024 | 23:31
SHPËRNDAJE

Ndeshja mes Laçit dhe Skënderbeut nuk pati raste për moviolë. Ishte kryesisht një ndeshje korrekte nga të dyja skuadrat dhe gjyqtari Juxhin Xhaja nuk e pati shumë të vështirë ta administronte.

skenderbeu

Mjafton të përmendet fakti se kartoni i vetëm i verdhë kësaj sfide u akordua 8 minuta para fundit. Si Laçi, ashtu edhe Skënderbeu, nuk patën pretendime në asnjë rast.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura