Aplikoi për pasaportë me të dhënat e vëllait të tij, ndalohet 60-vjeçari

Apr 18, 2024 | 9:55
SHPËRNDAJE

Një 60-vjeçar është ndaluar në iniciativë në Elbasan, pasi ka aplikuar për pasaportë me të dhënat e vëllait të tij.

drejtoria-e-policise-ne-elbasan-1024x576

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Financiare ndaluan me iniciativë shtetasin A. F., 60 vjeç, banues në Elbasan, pasi ka aplikuar për dokument identifikimi (pasaportë), me të dhënat e vëllait të tij.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura