“Alban Ramosaj është ai që iu ** motra”- Rrjeti “e kryqëzoi” për ofendimin e rëndë ndaj Beatrix, vjen reagimi i parë i Albano Bogdos

Oct 3, 2023 | 20:12
SHPËRNDAJE

Albano Bogdo ka reaguar pas deklaratës së bërë pak ditë më parë në drejtim të Beatrix Ramosajt, që ka shkaktuar reagime të shumta në opinionin publik.

ADD237D8-D2F2-4C8F-8770-134182738D9D

Me anë të një postimi në instastory, Bogdo nuk tërhiqet për deklaratën e bërë ndaj këngëtares së njohur, por vijon të këmbëngulë në fyerjet e tij publike.

Ai përdor një shprehje të Mark Twain, ku thotë se si komb jemi të bekuar me tre gjëra: Lirinë e fjalës, lirinë e mendjes dhe kryqëzimin publik nëse përdor njërën nga dy të parat.

WhatsApp Image 2023-10-03 at 16.53.05

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura