Aktorja e njohur refuzon tenistin grek dhe zgjedh futbollistin brazilian! Margot Robie: Më pëlqen Martineli, e meriton të jetë në krye të…

Mar 19, 2023 | 12:16
SHPËRNDAJE

Tani kanë kaluar dy muaj që kur Stefanos Tsitsipas, pasi fitoi ‘Australian Open’, zbuloi se është një fans i Margot Robie dhe e ftoi atë të shikonte një nga ndeshjet e tij në Grand Slam në vendin e saj.Collage Maker-19-Mar-2023-12-01-PM-3695

“Australia është një vend i mrekullueshëm, unë dua shumë gjëra. Aktorja ime e preferuar është nga këtu, Margot Robbie. Do të ishte mirë ta shihja atë në platformë një ditë”, deklaroi Stefanos Tsitsipas, por Margot Robie nuk iu përgjigj kurrë.

 

Përkundrazi, ajo u shpreh se është një fanse e brazilianit Gabriel Martinelit!

“Më pëlqen ta shikoj Martinelin. Mendoj se ai është një nga sulmuesit më të mirë në Premier Ligë dhe e meriton të jetë në krye të vitit. Lëvizjet e tij janë thjesht të pabesueshme”,- tha aktorja e njohur nga Australia për futbollistin e Arsenalit.

Margot Robbie refuzon tenistin Tsitsipas: "Më pëlqen të

Margot Robbie refuzon tenistin Tsitsipas: "Më pëlqen të

Margot Robbie refuzon tenistin Tsitsipas: "Më pëlqen të

Margot Robbie refuzon tenistin Tsitsipas: "Më pëlqen të

Por, Martineli i ka sytë vetëm për brazilianen Isabela Ruso, e cila është e dashura e tij dhe studion për mjekësi.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura