Aksident i rëndë në Fushë Krujë, makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

Apr 20, 2024 | 23:02
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme (20 prill) në Fushë Krujë, me pasojë vdekjen.

foto ilustruese
foto ilustruese

Një mjet ka përplasur për vdekje një këmbësor të moshës 17-vjeçare, i identifikuar si Andi Kullaj.

Shoferi i mjetit është arrestuar nga policia, ndërsa dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Fushë Krujë

Rreth orës 21:30, në Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin A. K., ka aksidentuar me pasojë vdekjen një të mitur 17 vjeç.

Shtetasi A. K. është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura