Aksident i dyfishtë në qendër të Elbasanit, një i plagosur përfundon në spital dhe i nënshtrohet operacionit

Mar 2, 2024 | 17:14
SHPËRNDAJE

Një aksident i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan, në qendër të qytetit.

d31bb539-61e3-4749-a23d-4980bdc78fe2-512x450

Sipas raportimeve të para, në këtë aksident janë përshirë dy automjete të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën gjatë një tentative parakalimi.

Si pasojë e këtij aksidenti, një person mësohet se ka mbetur i plagosur dhe janë dëmtuar pjesërisht të dy automjetet.

I plagosuri, ndërkohë është dërguar në urgjencën e Spitalit Rajonal të Elbasanit ku i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale, raporton News24.

Policia ka dokumentuar provat në vendngjarje për të përcaktuar shkakun që solli këtë aksident.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura