Afron rikthimi në fushë, Çelsi tregon gjendjen e Armando Brojës

Sep 19, 2023 | 18:22
SHPËRNDAJE

Duket se pritja për të parë Armando Brojën në fushë nuk do të zgjasë dhe shumë.

broja

Sulmuesi kuqezi vazhdon të stërvitet me skuadrën e Çelsit, teksa pritet vetëm të kapi ritmin e pjesës tjetër të ekipit.

Së fundmi, klubi londinez postoi disa foto nga stërvitja e lojtarëve, ku mes tyre ishte dhe Broja, i cili duket se është gati për minutat e para pas thuajse një viti.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura