A e urove Kiarën për shtatzëninë? Olta Gixhari publikon mesazhet dhe zbulon si janë marrëdhëniet mes të dyjave

Dec 6, 2023 | 17:37
SHPËRNDAJE

Aktorja Olta Gixhari si duket pas përfundimit të Big Brother Vip ka hedhur pas krahëve mëritë me çiftin Kiara Tito & Luiz Ejlli.

olta kiara

Olta ka zbuluar se e ka uruar Kiarën dhe Luizin pas lajmit se do të bëhen prindër për herë të parë, duke ndarë me ndjekësit dhe mesazhin që i ka dërguar moderatores.

“Urime Kiara në rrugëtimin më të bukur në jetë. Zoti ju bekoi, ashtu qofshi gjithmonë”, i ka shkruar Kiarës, Olta.

IMG_0231-579x1024 (1)

Kujtojmë se gjatë rrugëtimit në Big Brother Vip 2, Olta ka patur një marrëdhënie të tensionuar me Kiarën dhe Luizin.

Por pas përfundimit të spektaklit, si duket e gjitha ka qenë në kuadër të lojës, pasi Luizi dhe Olta realizuan një film bashkë, të dy personazhë kryesorë të një histore dashurie mes tyre.

luizi olta

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura