Zyrtare, Xhevahir Sukaj firmos për bardhezinjtë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 14:13

Zyrtare, Xhevahir Sukaj firmos për bardhezinjtë

Xhevahir Sukaj është lojtari më i ri i Laçit. Lajmin e ka konfirmuar për “Panorama Sport” vetë sulmuesi shkodran.

SUKAJ

 

“Po, sapo e mbylla me klubin e Laçit. I falënderoj për besimin drejtuesit”, deklaroi shkodrani, i cili mbylli sezonin me Vllazninë. Sukaj kishte një alternativë për t’u transferuar në Serinë C, por kjo pistë u sfumua dhe në fund zgjodhi Laçin.

www.minuta90.com