ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Egnatia prezanton mesfushorin beratas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2022 | 16:57


ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Egnatia prezanton mesfushorin beratas

Egnatia është një nga klubet më aktive në këtë merkato, e cila së fundmi ka prezantuar dhe mesfushorin Erald Hyseni.

erald hyseni

Panorama Sport” kishte paralajmëruar se beratasi kishte firmosur me rrogozhinasit dhe tani çdo gjë është bërë zyrtare nga vetë klubi me anë të një postimi.

Hyseni pasi kaloi vizitat mjekësore, firmosi një kontratë 3-vjeçare me Egnatian.

egnatia

LEXO EDHE: EKSKLUZIVE/ Vllaznia pranë goditjes së madhe, Egnatia firmos me mesfushorin beratas

PANORAMASPORT.AL