VIDEO/ Xheorxhina Rodrigez i mahnit të gjithë, shikoni çfarë i bën të pasmeve të saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 12, 2020 | 22:28


VIDEO/ Xheorxhina Rodrigez i mahnit të gjithë, shikoni çfarë i bën të pasmeve të saj

Xheorxhina Rodrigez vazhdon të mahnisë ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.

pjimage (3)

Parterja e Kristiano Ronados, së fundmi ka postuar një video në profilin e saj zyrtar, ku shihet nën ritmin e një muzike dhe njëkohësisht ndjek ritmin me lëvizje të të pasmeve të saj, të cilat janë bombastike dhe në formë të shkëlqyer.

Në vazhdim të videos, shihet bukuroshja teksa kryen stërvitje, duke konfirmuar se nuk i ka rastësisht ato forma trupore. Xheorxhina kohët e fundit është shfaqur shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


View this post on Instagram

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

georgina-rodriguez3 (1)georgina-rodriguez4georgina-rodriguez1 (1)georgina-rodriguez5georgina-rodriguez (1)GEORGINA
PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com