Strakosha në super formë, por Lacio kërkon portier tjetër

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 11, 2018 | 15:24

Strakosha në super formë, por Lacio kërkon portier tjetër

Portierët aktualë te Lacio nuk bindin, dhe kryeqytetasit janë futur ne merkato për të gjetur një zëvendësues të denjë për Strakoshën. Kështu raporton ”Gazetta dello Sport” në shkrimin e sotshëm të gazetës.

strakosha-470x313

Portieri Marketi nuk ka luajtur fare këtë sezon, por ai ka një kontratë deri në fund të sezonit dhe mund të rikthehet së shpejti.

Marketi

Ndersa portieri i dytë, Ivan Vargiç, ka zhgënjyer në ato pak mundësi që i janë dhënë në Europa Ligë dhe mund të largohet, po ashtu edhe portieri i tretë nuk ofron siguri.


www.minuta90.com