“Provuam të luanim ballë për ballë me Partizanin”, Troisi: Ja pse bëra vetëm 3 zëvendësime

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 19, 2020 | 19:30


“Provuam të luanim ballë për ballë me Partizanin”, Troisi: Ja pse bëra vetëm 3 zëvendësime

Trajneri i Flamurtarit, Marcelo Troisi foli pas humbjes minimale 1-2 në shtëpi ndaj Partizani, ku u shpreh:

bandicam 2020-06-19 19-29-27-639

NDESHJA- Provuam të luanim ballë për ballë me Partizanin. Janë ekip me eksperiencë dhe meritojnë respekt.

3 ZËVENDËSIME- E di që kishim 5 zëvendësime. Nuk kishim lojtar mjaftueshëm për të zëvendësuar. Disa lojtarë kishin probleme dhe nuk ishin në dispozicion për t’u aktivizuar.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/