Nuk ka më dyshime, Ekuban mbërrin në Turqi për vizitat mjekësore (Video)

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 11:53

Nuk ka më dyshime, Ekuban mbërrin në Turqi për vizitat mjekësore (Video)

Nuk ka më dyshime, Kaleb Ekuban ka zgjedhur të transferohet në Turqi. U përfol shumë për një rikthim të ish-sulmuesit të Partizanit në Kategorinë Superiore, por tratativat dështuan.

sdsd

Mediat turke tregojnë se 24-vjeçari ka mbërritur ne qytetin e Trabzonit dhe pas pak pritet të kryejë vizitat mjekësore, për t’iu bashkuar skuadrës së Trabzonsporit.  Marrëveshja mes klubeve është arritur dhe pritet vetëm firma në kontratë.

wdwdw

Pas dështimit te anglezët e Lids, Ekuban duhet ta tregojë veten në kampionatin turk, në rast të kundërt, ai nuk mund të konfirmohet si futbollist cilësor.


www.minuta90.com