Mungesa te të dyja ekipet, shikoni formacionet e mundshme për Partizani-Bylis

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 22, 2020 | 11:15

Bylis FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Partizani

Mungesa te të dyja ekipet, shikoni formacionet e mundshme për Partizani-Bylis

Partizani dhe Bylisi vijnë në këtë sfidë me disa mungesa, kryesisht në mbrojtje. Te të kuqtë Eneo Bitri është i pezulluar nga kartonët, ndërsa Deian Boldor është i dëmtuar.bylis partizani

Te Bylisi, Goxha është i pezulluar nga Disiplina, ndërsa Edison Ndreca dhe Ardit Peposhi janë të dëmtuar.

Dueli i fazës së parë i zhvilluar në kryeqytet është mbyllur në shifrat 1-1, ndërsa në fazën e dytë Bylisi ka fituar me rezultatin 2-1 në “Adush Muça”.

par byl

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com