MOSHAT U-17/ Tirana “manita” Dinamos, Flamurtari super. Bindin Vllaznia e Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 28, 2019 | 21:44


MOSHAT U-17/ Tirana “manita” Dinamos, Flamurtari super. Bindin Vllaznia e Partizani

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së gjashtë, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e pestë. Panorama Sport, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

Capture7 Capture6

Capture5

Capture4

Capture3

Capture2

Capture1

Capture

Capture13

Capture12

Capture11

Capture10

Capture9

Capture8

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

u17 a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

u 17 b

KATEGORIA E PARË / U-17

u17 pare

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com