Legjenda e Interit: 5 Maj? Akoma pyes veten si humbëm në atë ndeshje

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 29, 2018 | 19:02

Legjenda e Interit: 5 Maj? Akoma pyes veten si humbëm në atë ndeshje

Është larguar nga Interi që para 13 viteve por ende është “i nervozuar” me presidentin e klubit në kohën e tij. Është Vieri i cili thotë: “Masimo Morati është me vlerë zero, unë nuk e kam pasur rastin që të flisja me të, dhe nuk me intereson. Interi nuk bëri asnjë gjë për mua, ndryshe nga njerëzi që e zhvilluan atë.- vazhdoi Vieri duke iu referuar historive që flasin kundër tij.

Christian-Vieri

“Kam menduar që të mbyll karrierën zikaltër, unë vërtet e dua Interin. Më mungon San Siro, dhashë gjithçka atje. Si humbëm në 5 Maj? Akoma pyes veten për atë ditë.” – përufndon Vieri.

www.minuta90.com