Largimi nga Partizani, reagon Marini: Kam kontratë 3-vjeçare, unë dhe trajneri…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 4, 2023 | 22:00

Largimi nga Partizani, reagon Marini: Kam kontratë 3-vjeçare, unë dhe trajneri…

Elton Marini reagon për “Panorama Sport” pas lajmeve për një largim të mundshëm nga Partizani.

marini kolela

“Jam në detyrë. Aktualisht jam në Kosovë për llogari të Partizanit, pasi po negocioj për të afruar një lojtar. Me Partizanin kam kontratë 3-vjeçare. Si unë dhe trajneri vijojmë punën”, ka sqaruar drejtori sportiv.

LEXO EDHE: EKSKLUZIVE/ Rrufe në qiell të hapur te Partizani, Marini thuajse i ikur, në dyshim edhe Kolela

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"