Kombëtarja U-17 & U-19/ Cungu e Bulku mësojnë rivalët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 8, 2021 | 8:42


Kombëtarja U-17 & U-19/ Cungu e Bulku mësojnë rivalët

Ervin Bulku dhe Armando Cungu janë dy trajnerët e rinj respektivë të Kombëtareve U-17 dhe U-19. 17-vjeçarët e drejtuar nga Bulku do të jenë në grupin e 12- të me Italinë, Skocinë dhe Irlandën e Veriut.

CUNGU-BULKU

Avantazh mund të konsiderohet fakti që ndeshjet mes 27 tetorit dhe 2 nëntorit luhen në Shqipëri. Për Kombëtaren U-19, si rivalë do të jenë pritësit e Republikës Çeke, Danimarka dhe moshatarët e Maqedonisë së Veriut.

U17 DHE U19

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/