FOTO/ Telushi nis fizioterapinë pas operacionet, Starovës i duhet të presë ta ketë në dispozicion

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 26, 2018 | 16:27

FOTO/ Telushi nis fizioterapinë pas operacionet, Starovës i duhet të presë ta ketë në dispozicion

Të premten e kaluar, Bruno Telushi kreu operacionin në meniskun e majtë të gjurit, dhe tashmë ka nisur menjëherë fazën e riaftësimit. Mesfushori, nën kujdesin e fizioterapistëve Desara Duka dhe Ergys Rexha, ka nisur të kryejë fizioterapinë.

telushi fizioterapi

Ai pritet që të jetë jashtë fushave të blerta për 4-6 javë, dhe Starovës i duhet të bëjë pa një pikë kyçe të mesfushës në një periudhë të rëndësishme të kampionatit.

www.minuta90.com