FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 21, 2020 | 8:10


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

panorama-sport9

Daja shkund Partizanin: Luftojmë për titull

Trajneri rrëfehet për ditëlindje: Ja çfarë dhurate dua nga ekipi këtë sezon

“Shtyrja e kampionatit po bëhet monotone, miqësoret nuk mjaftojnë”

Morata “ndez” Juven në Kiev, Barça përgjigjet me 5 gola

“Pseudosulmi” ndaj “RTSH”-së dhe “Rubrikës” së tij/ Nga BESNIK DIZDARI

Për ata që duan para dhe jo sherr…/ Nga ARTAN SHYTI

Kërkesat e klubeve, në ‘lojë’ hyn edhe Rama

Kushta: Bojkot, për interesa personalë

Luzerna ofertë Muçit, por e rrezikon Sasraku

Shtubina: Egnatia në elitë, Vllaznia gënjen tifozët

“COVID”-i, Bajerni humb pjesët para Atletikos

Konte: Jemi gati për trofe, por nuk ndihemi favoritë

Shkëlqen Strakosha, Lacio mund Dortmundin
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com