Egnatia prezanton afrimin e parë, firmos me sulmuesin shqiptar që ka shkëlqyer në Mal të Zi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2022 | 16:35


Egnatia prezanton afrimin e parë, firmos me sulmuesin shqiptar që ka shkëlqyer në Mal të Zi

Ilir Camaj është futbollisti më i ri i Egnatias, me sulmuesin që bëhet goditja e parë e klubit rrogozhinas për këtë merkato.

ilir camaj

Camaj vjen pas një aventure të shkurtër që kaloi në Oman me skuadrën e Dhofar. Gjithashtu ai ka luajtur dhe për klubin shqiptar të Malit të Zi, Deçiç i Tuzit, ku Camaj ka shkëlqyer.

Vetë klubi e zyrtarizoi afrimin e sulmuesit 25-vjeçar me anë të një postimi në rrjetet sociale, i cili ka firmosur për dy sezone.

PANORAMASPORT.AL