E dashura e Zhoao Feliks bëhet gazi i botës, publikon foton intime të yllit portugez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 22:02


E dashura e Zhoao Feliks bëhet gazi i botës, publikon foton intime të yllit portugez

E dashura e yllit portugez Zhoao Feliks, ka shpërndarë një foto të ccuditshme në rrjetin social “Instagram”, duke u bërë “gaz i botës”. Margardita Korçeiro, postoi të pasmet e sulmuesit të Atletikos, teksa ky i fundit ishte i shtrirë në krevat vetëm me mbathje.

e1-2-750x375

Fotoja menjëherë u shpërnda në rrjet duke shkaktuar komente të shumta. Me të vënë re gafën Margarida e fshiu foton, një veprim i vonshëm pasi fotoja bëri xhiron në rrjet.

E DASHURA E Zhoa Feliks

Kujtojmë që çifti është bashkë prej disa vitesh, ndërkohë që u kuptua se fotoja ishte postuar pa dashje në “Instagram”.

723546

naom_5dcb0e6890fb4

nova-gente-78754-noticia-margarida-corceiro-e-joao-felix-com-abdominiais-e-curvas-vista-casal_18

img_414x371$2020_02_28_17_59_53_244050

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com