E BUJSHME/ E thonë mediat gjermane: Futbollisti i Realit do të kryejë vizitat mjekësore te Bajerni

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 21, 2020 | 21:57


E BUJSHME/ E thonë mediat gjermane: Futbollisti i Realit do të kryejë vizitat mjekësore te Bajerni

Mbrojtësi i djathtë i Real Madridit Alvaro Odriozola duket se do të aktivizohet me Bajernin e Mynihut.

odriozola

“Sky Deutschland” shkruan se futbollisti madrilen ka shkuar në “Allianz Arena” për të kryer vizitat mjekësore dhe pritet që në orët e ardhshme të prezantohet si futbollisti më i ri i kampionëve të Gjermanisë.

Sipas informacioneve, Odriozola do të huazohet te bavarezët për shkak të hapësirës tepër të ngushtë te Reali ku ka luajtur vetëm 5 takime në këtë sezon.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com