Apelimi në KAS, sot afati i fundit për Skënderbeun

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 21, 2018 | 15:57

Apelimi në KAS, sot afati i fundit për Skënderbeun

Skënderbeu është duke zhvilluar një betejë për të siguruar pafajësinë nga vendimi që i është dhënë në UEFA nga Komisioni i Apelit. Shkalla e radhës për të gjykuar këtë çështje, është Gjykata e Arbitrazhit Sportiv, KAS.

Skenderbeu55

Në bazë të afateve kohore, sot është dita e fundit e skuadrës korçare për të bërë apelimin e çështjes. Zyrtarisht, nuk është bërë asnjë njoftim nga klubi dhe mbetet për t’u parë se cili do të jetë vendimi dhe veprimet e ekipit korçar.

www.minuta90.com