Yllit të Lyonit i vjedhin shtëpinë, ja vlera marramendëse e dëmit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 14:59

Yllit të Lyonit i vjedhin shtëpinë, ja vlera marramendëse e dëmit

Memphis Debay ka renë pre e një vjedhje në shtëpinë e tij. Ylli i Lyonit është njoftuar se i kanë boshatisur tëresisht shtëpinë. Lajmi është konfirmuar nga “AFP” dhe raportohet se dëmi shkon në 1.5 milionë euro.

31412215_2068841426661662_7323049282699788288_n

Megjithëse, është ende herët për të dhënë një shifër të saktë. Në rrjetin social “Instagram”, Debay reklamon gjithmonë jetën luksoze që bën dhe kjo ndoshta ka qenë një indicie e hajdutëve për të kryer aktin.

memphis-depay-lyon_ylg8x9ppdmr11sbix78nsvjci

www.minuta90.com