VIDEOLAJM/ Helikopteri nuk i ndahet Kastriotit, ulet në fushë gjatë stërvitjes

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 4, 2018 | 16:00

VIDEOLAJM/ Helikopteri nuk i ndahet Kastriotit, ulet në fushë gjatë stërvitjes

Duket se helikopteri nuk i ndahet skuadrës së Kastriotit. Tashmë bëhet fjalë për një helikopter ushtarak i cili ulet në fushën e stërvitjes së lojtarëve të skuadrës krutane. Një helikopter tjetër ishte ulur para 3 javësh në fushën e skuadrës së Kastriotit, por atëherë ishte për arsye patrullimi për bimë narkotike.

dgjfgsdgf

Ndërsa sot përsëri nuk është se ka pasur ndonjë urgjencë, por nuk dihet pse helikopteri është ulur dhe më pas është ngritur për tu larguar përsëri.

Helikopteri në stadiumin e Kastriotit on Vidnews.

www.minuta90.com