VIDEO/ “Volejboll” në kampionatin francez, futbollisti i PSG-së shënon autogol të çuditshëm

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 7, 2019 | 19:13


VIDEO/ “Volejboll” në kampionatin francez, futbollisti i PSG-së shënon autogol të çuditshëm

Një autogol i çuditshëm u regjistrua në sfidën mes Montpelierit dhe PSG-së e vlefshme për javën e 17-të të kampionatit francez.

pAREDES

Në minutën e 41-të, mesfushori Paredes, devijon topin me dorë drejt rrjetës, pas një harkimi nga këndi, duke i dhuruar golin e avantazhit skuadrës vendase, e cila e mbylli pjesën e parë në epërsinë 1-0.

Kampionët në fuqi të Francës, arritën të shlyenin këtë gabim të Paredes, duke përmbysur rezultatin falë golave të Nejmar dhe Mbape.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com